HALKALI NAKLİYAT

Halkalı Evden Eve Nakliyat

Şehir içi Evden Eve Nakliyat

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat (0544) 445 33 57  Şehir içi Evden eve nakliyat fiyatları kullanıcılar tarafından sıkça aranmaktadır, bu konuda önemli bilgiler vermekte haliyle bizim için gereklilik olmuştur.Şehir içi Ev taşıması’nda ilk dikkate alınan konu taşıma fiyatları dır. Verilen fiyatlar arasındaki uçurum kimi vatandaşlarımızı taşıma öncesinde düşündürürken, kimi vatandaşlarımızı da fiyatlardaki yanılgıya düştükten sonra taşıma sonunda düşündürmektedir.

şehir içi evden eve nakliyat

şehir içi evden eve nakliyat

     Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehir içi Nakliyat Fiyat konusundaki tercihinizi nasıl yapacağınız hakkında biraz bilgi vermemiz yerinde olacaktır. Öncelikle net olarak söylenmesi gereken bir husus var ki o da şehir içinde 800-900 TL’nin altında taşıma yapacağını söyleyen firmaların ciddiyetsiz olduğudur. Çünkü ciddi bir firmanın ciddi giderleri vardır. Şimdi bu net kanıya nasıl ulaştığımızı inceleyelim.

Şehir içi Nakliyat Taban fiyatlamada baz alınan bir ev için (2+1 ve 2.kattan 2.kata) yapılacak taşıma işinde 4 taşıyıcı, 1 araç sürücüsü olarak 5 kişi çalışmaktadır. Normal şartlarda evden eve taşımacılıkta tecrübeli bir işçinin maliyeti günlük 150 TL civarındadır. 5 kişinin ortalama maliyeti 750 TL olmaktadır.

Böyle bir taşıma işinde minimum 200 TL ambalaj malzemesi gitmektedir ki taşımanın hijyenik olması açısından kullanılan ambalaj malzemelerinin fiyatı artacaktır. O halde ortalama olarak 250 TL tutarında ambalaj kullanılacaktır. Bunun yanı sıra kullanılan kamyonun yakıt ve amortisman masrafı olarak ortalama 100 TL gider olacaktır. Sadece buraya kadar 1100 TL maliyet oluşmaktadır ki bu fiyata evden eve taşıma yaptığını söyleyen firmaların bu fiyatlara taşıma yapamayacakları için başvurdukları ticari ahlaksızlıkları, vatandaşlarımızın başına ne sıkıntılar açabileceğini Düşündüğünüz Zaman Doğru Kanıya Varacaksınız.

Şehir içi Evden Eve Taşımacılık Müşteri Memnuniyeti

Sonuç olarak taşımanın sonunda müşterisini mutlu edebilen çok az sayıda firma bulunmaktadır

Şehir içi Nakliyat ve  Şehirler arası Nakliyat Firmamız İstanbul İlinde Nakliyat Hizmetleri Vermektedir.

Kalite, Güven Ve Müşteri Memnuniyetine Önem Veren Firmamız Hakan Nakliyat Hizmetlerini Garantili Ve Sigortalı Olarak Yapmaktadır. Evden Eve Taşımacılık Esnasında Eşyalarınız Kırılır, Kaybolur Veya Başka Bir Hasar Meydana Gelirse Sözleşmemiz Kapsamında Eşyalarınız Firmamız Garantisindedir.

Eşyalarınızı Şehir içi Nakliyat Asansörümüz Sayesinde Yüksek Binalardan Hasarsız Olarak İndirerek Araçlarımıza Yüklüyoruz.Esenyurt Asansör İle Eşya Taşıma

Evden Eve Nakliyat Firması Olarak Eşyalarınıza Çok Değer Verdiğinizi Ve Sizin İçin Çok Önemli Olduğunun Bilincindeyiz. Bu Nedenle Eşyalarınızı Sokaktan Toplama Hamallar İle Değil Bizzat Kendi Tecrübeli Eğitimli Elemanlarımızla Taşıyoruz.

Şehir içi Nakliyat Olarak Gerek İstanbul ‘da Şehiriçi Gerekse İlden İle Nakliyat Hizmetlerimiz Devam Etmektedir.

İstanbul Küçükçekmece İlçesinde Nakliyat Hizmetlerimiz

Şehiri çi taşımacılık Firmaları

şehir içi taşımacılık firmaları

 • Evden Eve Nakliyat Halkalı
 • Şehir içi Nakliyat Halkalı
 • İlden İle Nakliyat Halkalı
 • Ev Taşıma Hizmetleri
 • Garantili Nakliyat
 • Şehiriçi Nakliyat
 • Ekspertiz Hizmeti
 • Eşya Paketleme
 • Fabrika Taşımacılığı
 • Nakliye Araç Kiralama

Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz Esnasında Fiyatlarımız Piyasanın Altındadır.Bunun Nedeni Personelimizin Tecrübeli Olması Ve Eşya Taşıma Asansörümüz Sayesinde İnsan Gücünü Azaltmamızdır.Bu Nedenler Aynı Zamanda Nakliyat İşi İçin Zamandan Tasarruf İmkanı Demektir.Esenyurt Şehir içi Nakliyat Fiyatı Almak İçin Bize 0541 957 45 57 iletişim Bilgilerimizden Ve E mail Aracılığı İle Ulaşabilirsiniz.

Şehir içi Evden Eve Nakliyat İçin Birkaç Öneri

Bir Evden Eve Nakliyat Firmasında Olması Gereken Bazı Hususları Asla Gözardı Etmeyin.Bu Hususlar Nelerdir.

 1. Evden Eve Nakliyat Firması Kendi Adına Fatura Kesiyormu?
 2. Evden Eve Nakliyat Firmasının Araçları Kendinemi Ait?
 3. Evden Eve Nakliyat Firması Oluşabilecek Hasarlar İçin Garanti Veriyormu?
 4. Evden Eve Nakliyat Firması Sizinle Sözleşme Yapıyormu?
 5. Evden Eve Nakliyat Firması Kendi Firmasımı Yoksa Aracılıkmı Yapıyor?
 6. Evden Eve Nakliyat Firmasının Kendi Faaliyet Belgesi Varmı?
 7. Evden Eve Nakliyat Firmasının Sabit Telefonu Varmı?

Bu Bilgiler İstanbul Evden Eve Nakliyat Esnasında Hayati Önem Taşıyan Konulardır.Kötü Bir Tecrübe Yaşamamanız İçin Bu Konulara Özen Göstermenizi Tavsiye Ederiz.

Evden Eve Nakliyat İçin Şu Aramalar Kullanıldı

Evden Eve Nakliyat – Evden Eve İlden İle Nakliyat – Evden Eve Eşya Taşıma – Şehiriçi  Evden Eve – Evden Eve Garantili Nakliyat – Evden Eve Nakliye Araç Kiralama – Evden Eve Nakliyat Firmaları – Evden Eve Nakliye İşi – Evden Eve Boş Kamyon – Ev Nakliye