Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

27 Kasım 2019 Evden Eve Nakliye 0
Halkalı Nakliyat

Evden Eve taşımacılık

Evden Eve taşımacılık stresli bir deneyim olabilir Bu Stresi Keyifli Bir Hale Getirmek Sizin Elinizde, çok fazla işin yapılmasından bahsetmiyoruz . Neyse ki, zaten Halkalı Evden Eve Nakliyat ı buldunuz  taşımak konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Her ne kadar bir türlü gelmek bilmese’de Yaz ayları kimileri için tatil, kimileri için seyahat, kimileri için iş, kimileri için ise göç anlamına gelir. Şehirlerden bunalanlar bir yerlere kaçarken sezonluk iş yapanlar iş kovalama derdine düşer. Tayinler artar şehirlerde bir sirkülasyon yaşanır.
Evden eve nakliyat hizmetleri’de işte tam bu noktada devreye giriyor. Halkalı Evden Eve Nakliyat gibi Sayısız nakliyat firmasının görev aldığı bu sektörde hemen her kesimden ve her kalitede hizmet veren firmaya rastlamanız mümkün. Bir yarış bu aslında.. Bir birileriyle sürekli yarış halinde olan Nakliyat firmaları farklı hizmetler ile müşteri yakalama derdinde. Asansörlü taşımacılık buna güzel bir örnek olabilir.

Halkalı Evden Eve Nakliyat

Halkalı Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Sektöründe bir ayrıcalıkmış gibi gösterilen bu hizmet büyük bir kolaylık getirse’de riskleri’de oldukça fazla aslında. Zira nakliyat asansöründe zarar gören bir eşyanın geri dönüşümü imkansız desek yeridir. Kırılıp param parça oluyor. Kimileri eşyalar için askı vadediyor, kimileri ise kamyonlarının kalitesinden bahsediyor. İllere görede bu durum çeşitlilik gösteriyor. Evden Eve Nakliyat Hizmeti Ararken Herkes İnternet te Arama Motorlarının Başına Geçip Bulunduğumuz Şehir Olan Örnek Olarak İstanbul evden eve nakliyat Gibi istanbul Nakliyat firmaları , veya İlçe Olarak Küçükçekmece evden eve nakliyat diyoruz Halkalı Nakliyat firmaları aynı durumların farklı renkleri sadece.

Sektör kendi arasında yarışa dursun müşterilerin kafaları karışmış durumda. Acaba hangisi güvenilir, hangi firma mağdur etmez, hangisi daha uygun taşır.. Sorular bir birbirlerini kovalayıp duruyor.. İki taraf içinde durum zor.. Ne diyelim Allah kolaylık versin.

Halkalı Evden Eve Taşımacılık

Evden eve Nakliyat denince akla gelen ilk isim ( HALKALI EVDEN EVE TAŞIMACILIK ) 1995 Yaklaşık 25 yıldır taşıma sektörün içindeyiz.Gelişen teknoloji ile beraber adım adım işimizi iş gücümüzü filomuzu kadrolu ekip elemanlarımızı hep geliştirdik geliştirmeye devam ediyoruz edeceğiz ve şu anda evden eve nakliyat sektörün tepe noktasındayız. tabi ki yılardır bizleri ayakta tutan  müşteri memnuniyetidir. müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız. sürekli yenilikler yaparak müşteri potansiyelini genişleterek yoluna emin adımlarla devam etmektedir.Her işte olduğu gibi taşıma işinde tecrübe çok çok önemlidir. eğer iş konusunda tecrübeniz yoksa yıllarca ayni işte ayakta durmanız mümkün değil.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Unutmamamız gereken en önemli faktör dürüstlüktür. taşıma işinin personeli elemanı çok çok önemli ve dürüst olmalı. ve her gün değişik evlerde çalıştığı için Hiç bir şeye tenezzül etmemelidir.firmaya eleman kazandırırken aylarca çeşitli testlere tabi tutarız. testi başarıyla bitirmeyene  yer yok  bizde. Evini bizimle taşıyan her zaman bizden mutlu ayrılmıştır. ve onlarca müşteri göndermiştir bize ayrıca firmamızın başka bir özelliği ( AİLE ) Firması oluşudur. çok daha dikkatli çok daha titiz iş yapmamızı gerektirir.

Ev Taşıma bilinci ile hizmet etmek bizim işimiz bu sektöre bazı kendini bilmez,daha doğrusu işi bilmeyen firmalar eklenmekte ve buda evden eve nakliyat sektörünü zedelemektedir,firma seçimi çok önemli ve bir o kadar basittir,çalışma sitemimiz ister komple evden eve nakliyat ister parsiyel ister müşteri Paketleme ve kolileme işlemini kendi yapsın önemli olan müşterinin ne istediği ve bizim neler yapabileceğimizdir.

Ev taşıma işlemi oldukça zaman alan ve yorucu bir iştir. Günümüzde evden eve nakliyat oldukça rekabet gören bir pozisyona gelmiştir. Son derece hassas ve dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu işlem teknik beceri, donanım ve uzman kadrolarca yerine getirilmelidir. Böylece eşyaların zarar görmeden yeni yerlerine ulaşması sağlanır.  Bu sebeple nakliyat yapacak olan firma çok önemlidir. Gelişmiş olan bazı firmalar kendi çalışanlarına neler yapmaları gerektiği hakkında eğitim verirler. İyi bir nakliyat için iyi bir firma önemlidir.

Hayalinizdeki evi bulmuş, Satın Alma Veya Kiralama sözleşmeleri Yaptınız Geriye Evinizi Taşımak Kaldı. Güvenilir ve Tavsiyeli Bir Evden Eve Taşımacılık Firma mı Arıyorsunuz ? Doğru Yerdesiniz

Şimdi Size Yeni Evinize Sorunsuz Taşınma İçin Yapmanız Gerekenleri Sırasıyla Anlatacağız .

Evden Eve Taşımacılık 1. Taşınma tarihinizi onaylayın

Öncelikle ilk olarak, taşınma tarihini Belirlemek ve Nakliye Firması İle Sözleşme Yaparak  resmi olarak onaylamanız gerekir.

Taşınma Öncesi Evinizin Boya Badana Ve Temizliğinin Yapılmış Olmasına Dikkat Edin Zira Eşyalı Bir Evi Boyamak ve Temizlemek Sizde Takdir Edersiniz ki Hiç Kolay Değil.

Zincirin sonunda olursanız, kendinizi diğer tüm işlemlerin gerçekleşmesi için uzun bir süre beklerken bulabilirsiniz. Zincirdeki yerinizi öğrenin ve işlerin beklenenden daha uzun sürmesi durumunda buna göre plan yapın.

Evden Eve Taşımacılık 2. Site Yönetimine haber verin

Evden Eve Taşımacılık da Taşınacağınız Yer Site İse Site Yönetimi İle Sorun Yaşayabilirsiniz . Bazı Siteler Önceden Haber Verilmeden Taşınma İşlemine İzin Vermeye biliyor Kiralıyorsanız, mal sahibine taşınacağınız tarihi bildirmeniz gerekir.

3. Hizmet tedarikçinize danışın

Tüm hizmet sağlayıcı tedarikçilerinizin taşınmayı planladığınızı bilmelerini sağlayın; elektrik, gaz, telefon ve geniş bant tedarikçilerinin mülkten ayrıldığınızda tüm bilmeleri gerekir.

Muhtemelen, telefonunuzu ve geniş bandınızı yeni mülkünüzün karşısına geçireceksiniz. Tedarikçinize mümkün olduğunca fazla bilgi verin, çünkü taşımacılık hizmeti birkaç hafta sürebilir.

İnternet bağlantınızın yeni mülkünüzde kurulmasını beklemeniz gerekebilir, bu nedenle, cihaz talimatları, talimatlar ve izlemek istediğiniz filmler gibi ihtiyaç duyabileceğiniz önemli bir şeyi indirdiğinizden emin olun.

Taşınırken kendinizi internetsiz bulursanız, telefonunuzu mobil bir sıcak noktaya dönüştürmeyi deneyin. Uzun vadeli bir çözüm değil, ancak her şeyin üstünde olmanıza yardımcı olacak.

Son olarak, mülkünüzde son bir sayaç okuma alın ve bunları doğru tedarikçilere verin. Ölçüm aletinin bir resmini çekmek, fotoğrafın bir zaman damgası içerdiğinden, fotoğraf çekildiğinde sayaç ölçümünün tam olarak ne olduğunu kanıtlamak için yardımcı olabilir.

4. Kaldırma masraflarınızdan teklif alın

Taşınma konusunda, bütçeniz için neyin pratik olduğuna ve mülkünüzün büyüklüğüne bağlıdır.

Küçük bir mülke taşınıyorsanız veya maliyet büyük bir etkense, bir Nakliye Aracı kiralamak ve birkaç arkadaşınızın yardım etmesi daha ucuz olacaktır. Ancak, bu hareketli günün stresine kolayca katkıda bulunabilir, bu yüzden sizin için doğru olduğundan emin olun.

Hangi hizmeti seçtiğinizden bağımsız olarak, tüm değerli ve kişisel belgelerinizi güvenli bir yerde aldığınızdan emin olun; eğer mümkünse onları şahsen tut.

5. Harekete geçmeden önce büyük bir açıklık var

Eski şeylerinizi gözden geçirmek ve neyin tutmaya değer olup olmadığına karar vermek için mükemmel bir zaman. Her şeyi toparlamaya başlamadan önce eski kıyafetlerine, elektronik eşyalarına ve mobilyalarına bak. Neyin tutmaya değer olduğuna ve yerel yardım dükkanında nelerin bırakılacağına karar verin.

Yeni evinize gitmeniz gereken şeyleri azaltmanız durumunda size zaman, emek ve sırt ağrısı kazandırır.

6. Her şey yeni evinizde nerede bir listesini yapın

Çoğu insan suyu kapatmayı denemeden önce fışkıran bir radyatör bulunana kadar bekler – bunun size olmadığından emin olun.

Yeni mülkünüzün satıcılarına tam olarak aşağıdakilerin nerede olduğunu sorun:Cihazlar için talimatlar
Gaz ve elektrik sayaçları
Termostat
Sigorta kutusu

Satış yapıyorsanız, evinizdeki tüm önemli şeylerin bir listesini yapın ve taşınan insanlara bırakın.

Ekstra millere gitmenizi gerçekten takdir edeceklerdir ve onlardan bir iyilik istemeniz gerekiyorsa (çevrimiçi olarak satın aldığınız ve yanlış adrese gönderilen ayakkabıları göndermek gibi), kullanışlı olabilir.

7. Her şeyi paketleyin ve kutuları işaretleyin

Umarım bir açıklığa kavuşmuş’sunuzdur, bu yüzden bu biraz daha kolay olmalı.

Her şeyi toplarken, tüm kutuları uygun şekilde etiketleyin. Bir liste hazırlayın, böylece yolculuktan sonra her bir kutuda tam olarak ne olduğunu öğrenin. Her kutuda ne olduğuna dair bir kontrol listesi hazırlayın, böylece ne zaman bir şey bulmaya çalışırsanız kök salmanız gerekmez.

8. Faturalarınızı ödeyin, arkadaşlarınıza ve ailenize taşındığınızı bildirin

Halen mülkünüzün borcu olan tüm faturaları ve belediye vergilerini koyun; yeni yerinize oturduğunuzda, sizi rahatsız etmek için geri gelmek istemezsiniz.

Adresinizi değiştirdiğinizi bildirmek için aşağıdaki kişilere başvurun:

Mahalle Muhtarlığı , Çalıştığınız Bankalar,

(en az 5 gün önceden bildirilmesi gerekir)

Bu işlem bittiğinde, arkadaşlarınıza ve ailenize yeni adresinizi ve girdiğiniz tarihi bildirmek için Haber Verin veya Toplu Sms gönderin. Hemen ihtiyaç duymayabilirler, ancak Size Ulaşmak İstediklerinde Bulamayabilirler .

9. Hareketli gün için gerekli olanı alın

Yeni mekanınızdaki ilk gece için gerekli olanlara ihtiyacınız olacak, bu yüzden elinizde aşağıdakileri içeren bir kutu veya iki tane yapmak en iyisi:

Su ısıtıcısı, kupalar, çay, süt, kahve, şeker
Temizleme ürünleri, artı elektrikli süpürge ve bin torba
Telefon ve dizüstü şarj
Tuvalet kağıdı, mutfak rulo
Yorgan ve yatak ilk gece için
Geçici mobilya – şezlong vb
Televizyon veya radyo

Kimlik Kartı Pasaportunuz ve Önemli evraklarınız gibi tüm önemli belgelerinizi kolayca bulabileceğiniz bir yerde sakladığınızdan emin olun.

10. Yeni evinize taşının

Her şeyi boşalttıktan sonra, paketi açmadan önce mülkün derinlemesine temizleyin. Bu kesinlikle karoları fırçalamak ve halıları temizlemek için en kolay zamandır.

Odadan odaya, mutfaktan başlayarak
açma Tüm hizmetlerin çalıştığını ve çalıştığını kontrol edin
Her kapı, pencere ve dolap için anahtar bulunduğundan emin olun Kutularınızı
hangi gün topladığınızı öğrenin

Sonunda gecenin geri kalanını çıkarın. Yerel bir paket servis bul, lezzetli bir şeyler sipariş et ve ayaklarını kaldır – sen kazandın.

İstanbul Evden Eve Taşımacılık Firmaları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir