HALKALI NAKLİYAT

Halkalı Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Şişli Şehir İçi Nakliye Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık Firmaları

ARA+90(544) 445 3357

Evden Eve Nakliyat Şişli

evden eve nakliyat şişli

evden eve nakliyat şişli

Şehirler Arası Nakliyat Zeytinburnu

Evden eve nakliyeciler şişli ofis taşıma ve ev eşyası depolama hizmetlerinde İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin en köklü firması olarak sizlere hizmete hazırız. şişli Taşımacılık +90(544) 445 33 57 sektörünün en iyi firması olarak sizlere hizmeti bir gurur olarak görmekteyiz.

Neden Biz?

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Tavsiyeli Evden Eve Nakliye Firması

Bizimle çalışmanız için bir çok geçerli nedenimiz var. Bunların başında işimize gösterdiğimiz önem gelmektedir. Şişli Evden Eve Nakliye Firma çalışanlarımızın tamamı alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Sahada çalışan personellerimizin her biri en az beş yıl ev ofis eşyası taşıma tecrübesine sahip olmak zorundadır. Bununla birlikte çalışanlarımızın tamamı sabit kadrodur. Tavsiyeli nakliyat hizmetinin en iyi şekilde sonuçlanabilmesi için bütün araç gereç ve malzemelere sahibiz. Kurumsal anlamda profesyonel hizmet sunabilen nadir firmalar’danız

Genel anlamda Türkiye geneli en hassas ve ağır taşımacılık’larının altına imza atan firma’mızın, çok büyük deneyimleri ve geçmişi var. Evden eve Taşıma ve ofis taşıma konularındaki tecrübelerimiz ve geçmişimiz işimizi her zaman daha iyi yapabilme ve kendimizi geliştirme konusunda önümüzü açmıştır.

Anahtar teslimi hizmet anlayışı ile çalışan firmamız, taşınma esnasında gerekli olabilecek her şeye sahiptir. Müşterilerimizin bizden beklentileri diğer firmalara göre yüksek. Firma olarak bunun farkındayız ve buna layık hizmet veriyoruz. Sıradan bir ev ya da iş yeri taşıma değil en iyisini sunuyoruz. Hakan Nakliyat Ücretsiz ekspertiz servisi ile eşyalarınızı yerinde görüyor ve size özel çalışma planını çıkarıyoruz. Keşif esnasında birebir her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatıyoruz. Ayrıca Keşif esnasında eşyalarınızın sigorta bedeli ve örnek sözleşme görme ve isterseniz sözleşme imzalama ve anlaşma şansınız var.

evden eve Nakliyat Şişli

Firmamız İstanbul merkezlidir. Türkiye’nin her yerine şehirler arası evden eve Taşıma ve ofis taşıma hizmetimiz var. Bizi arayarak taşınması gereken ürünlerinizin olduğunu söylemeniz yeterli.

Şişli Evden Eve Nakliye

Şişli Nakliye

Şişli Şehirler Arası Nakliye

Şişli Nakliyeci

Şişli Nakliyat Firmaları

 

Şişli Evden Eve Nakliyat Firmaları

evden eve nakliyat Ara+90(544) 445 33 57  Hakan Nakliyat ile ev taşıma işinin rahatlığına varın. Profesyonel Tavsiyeli Nakliye Firmaları alanında evden eve taşımacılık faaliyetinde bizi tercih edin. Şehir içi ve şehirler arası bölgelerde profesyonel ekibimiz ve kamyon – kamyonet nakliye araçlarımızdan yararlanın. Şehirler Arası Evden eve nakliye  Firmaları İstanbul Nakliyeci işini sigortalı ve asansörlü seçeneklerimiz ile çok kolay hale getirin.

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliye Firmaları arasında yapılan çalışmalar bakımından uzmanlık ve işçilik açısından lider konumda bulunmaktayız. Hizmet kalitesi bakımından diğer nakliye şirketleri kapsamında açık ara öndeyiz.

Bu özelliğimiz müşterilerimiz tarafından yapılan yorumlar ve referanslarda kanıtlanır niteliktedir. İstanbul nakliyecileri konusu açıldığında aklınıza ilk gelen firma olmaktan gururluyuz.

evden eve nakliyeci

evden eve nakliyeci

evden eve taşımacılık

işlemlerinizde tüm eşya ve ürünlerinizin emanetimiz olduğundan emin olabilirsiniz. Tüm çalışma arkadaşlarımız ve yetkililerimiz memnuniyetiniz için gereken her sorumluluğu üstlenmektedir.

Profesyonel evden eve nakliyeciler görevlerinin tamamında tüm taşıma, montaj, paketleme gibi işlemleri yerine getirmekteyiz. Ev taşıma işinde anahtar teslim olarak tam paket içeriğimiz bulunmaktadır. Taşınan tüm eşyalarınız verdiğimiz uzmanlık teminatının yanı sıra garanti altındadır.

şişli ev taşıma

şişli ev taşıma

Şişli evden eve nakliye fiyatları

belirlemesinde sizlere diğer tüm firmalardan daha uygun ücret talep ediyoruz. Bu talep doğrultusunda aldığımız ücreti göz önünde tutmuyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalarda aynı özen ve itina ile çalışıyoruz.

ev Taşıma hizmeti detayları öğrenmek ve hizmet talep etmek için bizi hemen arayabilirsiniz.

Şişli Evden Eve Nakliye Çalışması

Evden eve nakliyeci çalışmalarında bölgemizde yaptığımız diğer tüm çalışmalar gibi  profesyonellikle görevimizi sürdürüyoruz. Talep ve teklif aşamasından sonra yetkililerimiz keşif için ziyarette bulunuyor. Belirlediğiniz tarihte çalışanlarımız ve aracımız size ulaşıyor. Anlaşılan kurallar ve istekleriniz doğrultusunda işleme başlıyor. Tüm eşyalarınız özen ile sökülüp paketleniyor. Taşıma aşamasından sonra yeni adresinizde tam anlamıyla eviniz yaşama hazır hale getiriliyor. İşlem sonrasında sunum yapılıyor ve anlaşılan ücret talep ediliyor.

şişli Evden Eve Nakliye Ücretleri

İstanbul bölgesi içerisinde yaptığımız çalışamalar dahilinde ortalama ücretler söz konusu olduğunda aşağıdaki fiyat aralıklarında çalışmalar sağlamaktayız. Bu ücret ortalamaları gidilecek konumlar ve uygulanan işçiliğe göre değişiklik göstermektedir. İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları Aşağıdaki tüm fiyatlar tam paket içeriğimiz dahilinde belirlenmektedir.

 • 1 + 1 Ev Taşıması ;                  900 – 1200 TL
 • 2 + 1 EvTaşıması ;                 1200 – 1500 TL
 • 3 + 1 Ev Taşıması ;                 1500 – 2000 TL
 • 4 + 1 Ev Ve Villa Taşıması;   2000 – 5000 TL
 • İstanbul Bölge içi araç kiralama ; 400 – 800 TL
 • İstanbul Bölge içi ekip işlemleri ; 500 – 1000 TL Fiyat aralığında uygulanmaktadır.
 • 7/24 iletişim : +90(541)957 45 57
Taşınma Öncesi

Taşıma firması ile gün belirlemek için en az yedi gün önce görüşün çünkü sadece siz taşınmıyorsanız. Hele ki İstanbul’da yaşıyorsanız tahmin ettiğiniz gibi bir çok kişi sizinle aynı gün taşına bilir. Firmayla anlaşırsanız önceden gün almış olursunuz. Anlaşma yaparken sözleşme yapmanız önerilir. Taşıma öncesi ve sonrasındaki sorunları bertaraf etmek adına bu önerilmektedir. Nakliye işlemi hangi plakalı araç ile yapılacak? Bu önlemleri alarak hırsızlık olaylarına karşı da tedbir niteliğindedir.

Detayların Söyleyin
 • Taşınacağınız yer hangi şehir ve mahallede bulunuyor?
 • Eşyalar müstakil eve mi yoksa apartman katına mı taşınacak?
 • Apartmana taşınacaksa, kaçıncı kata çıkarıcaklar?
 • Binanın önüne veya yakınına araç yanaştırmaya izin veriliyor mu?
 • Asansör kullanılabilecek mi?
 • Siteye taşınacaksanız, taşınmak istediğiniz günde, eşya taşınmasına yönetimce izin veriliyor mu?
 • Evden eve nakliyeciler bilinmesi gerekenler aslında en önemli konudur.

Bu gibi bazı detaylı bilgileri taşıyıcınız ile konuşmalısınız. Yoksa mesafenin ve bu ayrıntıların önceden belirlenmemiş olması başınızı ağrıtabilir. Taşıma işlemi sona erdikten sonra kolileri detaylı bir şekilde kontrol edin. Herhangi bir eksiklik veya hasar var mı? Bunları kontrol edin. Eğer sizde İstanbul’da ikamet ediyorsanız, evden eve nakliye İstanbul firmalarını arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Teklifleri karşılaştırıp, değerlendirebilirsiniz.

Ofis Fuar Ve İşyeri Taşımacılığı

Sadece evler için değil, ofis ve mağaza gibi iş yerlerinin de taşınma işleri için nakliyatçılara ulaşabilirsiniz. İş yerinizde ki kullandığınız her türlü eşyanın, tezgahların ve diğer malzemelerinde, ev eşyaları gibi, hatta ev eşyalarından bile daha büyük bir önem verilerek taşınması gerekir. Taşınma işleminde taşınacakların çok iyi bir şekilde sarılması ve kırılabilecek olan hassas eşyalarında büyük bir titizlikle sarılması, paketlenmesi ve taşınırken de dikkatli bir şekilde taşınması gerekebilir.

 

Eşyaların büyüklüğüne ve ebadına göre ambalaj seçimi çok önemlidir. Mümkünde toplam eşyanın en fit şekilde içerisine sığdığı bir araç tutmak daha iyi olur. Çünkü eşyaların sarılıp paketlenmesi haricinde en önemli etkenlerden birisi de aracın içine eşyaların düzgün ve aralarında boşluk bırakmıacak şekilde yüklenmesidir. Eğer aralarında boşluk olursa,eşyalar birbirlerine sürtünüp çarparak, kırılmalara ve çizilmelere sebep olabilir. Bu yüzden aracın içine eşya yüklenip istiflenmesi önemli bir meseledir.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Sabit Fiyat Garantisi

Ücretiz Expertiz Hizmeti

Kapalı Kasa Evden Eve taşımacılık Araçları

Uygun fiyatlı şehirler arası nakliye fiyatları

Uygun fiyatlı şehiriçi nakliye fiyatları

Evden eve taşımacılık Firmaları ücretleri nedir ?

Evden eve taşımacılık ücretleri mesafe ve taşınılacak olan evin durumuna göre değişkenlik gösterir .Detaylı bilgi için aramanız yeterli.

Evden eve taşımacılık Sigortası Neyi Kapsar?

Evden eve taşıma Sigortası eşyanızda oluşabilecek hasarın tamamını karşılar.

Evden eve taşımacılık işlemlerinde mobilyacınız var mı ?

Elbette var. Her türlü ahşap mobilyalarınız işinde profesyonel mobilyacılarımız tarafından de-monte edilip yeni evinize montajını yapıyoruz .

Asansörlü Evden eve Nakliyat Firmaları Hizmetiniz var mı ?

Elbette var. Evinizi ofisinizi teknolojik yeniliklerle daha kolay ve daha kısa zamanda taşırız.

 1. 19 MAYIS MAHALLESİ NAKLİYECİ
 2. BOZKURT MAHALLESİ NAKLİYECİ
 3. CUMHURİYET MAHALLESİ NAKLİYECİ
 4. DUATEPE MAHALLESİ NAKLİYECİ
 5. ERGENEKON MAHALLESİ NAKLİYECİ
 6. ESENTEPE MAHALLESİ NAKLİYECİLER
 7. ESKİŞEHİR MAHALLESİ NAKLİYECİLER
 8. FERİKÖY MAHALLESİ NAKLİYECİLER
 9. FULYA MAHALLESİ NAKLİYECİLER
 10. GÜLBAHAR MAHALLESİ NAKLİYECİLER
 11. HALASKARGAZİ MAHALLESİ EV TAŞIMA
 12. HALİDE EDİP ADIVAR MAHALLESİ EV TAŞIMA
 13. HALİL RIFAT PAŞA MAHALLESİ EV TAŞIMA
 14. HARBİYE MAHALLESİ EV TAŞIMA
 15. İNÖNÜ MAHALLESİ EV TAŞIMA
 16. İZZET PAŞA MAHALLESİ EV TAŞIMACILAR
 17. KAPTANPAŞA MAHALLESİ EV TAŞIMACILAR
 18. KUŞTEPE MAHALLESİ EV TAŞIMACILAR
 19. MAHMUT ŞEVKET PAŞA MAHALLESİ EV TAŞIMACILAR
 20. MECİDİYEKÖY MAHALLESİ EV TAŞIMACILAR
 21. MERKEZ MAHALLESİ NAKLİYE
 22. MEŞRUTİYET MAHALLESİ NAKLİYE
 23. PAŞA MAHALLESİ NAKLİYE
 24. TEŞVİKİYE MAHALLESİ NAKLİYE
 25. YAYLA MAHALLESİ NAKLİYE